Palm Island Yaşam

Palm Island karşılaştırmak ötesinde bir saf lüks korumak mümkün olurken olabileceği kadar doğal bir ortamda yaşamak mümkün olmak isteyenler için en pastoral yerlerinden biridir.

Florida Atlantik sahili boyunca yer alan bir ada olan Palm Island adada hemen hemen her noktasından olağanüstü manzarası ile kutsanmış bir yerin yaşam zengin kalitesini takdir insanlar için mutlak bir zevk olmasını sağlar.

Bu Palm Island su ve Florida'nın tropik hava koşullarında mükemmel su aktiviteleri her aşk insanlar için bir cennet olduğunu söylemeye gerek yok. Nitekim olarak, Palm Island herhangi bir hevesli tekne tutkunu istiyorum ve hayatta ihtiyaç duyduğu yerdir.

Ayrıca, Palm Adası'nda bulunan insanlar ada da kaplumbağaları doğal ortamda rahatsız olduğundan emin yaparken bu eğlenceli canlılar, adanın toplumun bir parçası olacağı anlamına gelir deniz kaplumbağaları için büyük bir yaşam alanı olduğunu göreceksiniz.

Florida Palm Adası'nda yaşadığı ünlü sakinleri arasında Al Capone, Scott Storch, Louis L. Gregory, Barbara Walters ve Enrique Iglesias vardır. Beş arasında, kıyı alanının 100 metre kare üzerinde özellikleri 30.000 metre kare bir sürü aittir tarihi bir özellik haline onun 6.000 metrekare özel lüks ev olmuştur dünyaca ünlü Al Capone olduğunu.